Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW dniach 18–20 listopada w Baku Expo Center odbędzie się 26. Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego Azerbejdżanu - InterFood Azerbaijan 2020.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Elnara Mammadova | 2020-04-06 21:58:04
interfood, targi spożywcze


InterFood Azerbejdżan jest jednym z najważniejszych miejsc spotkań graczy branży spożywczej w regionie Morza Kaspijskiego, przyjmującym tysiące profesjonalnych klientów z ponad 20 krajów z całego świata. Wystawa ma na celu promocję wysokiej jakości produktów na rynku i nawiązanie bezpośrednich kontaktów między wystawcami a zwiedzającymi. Ponad 200 uczestników z Białorusi, Niemiec, Włoch, Litwy, Rosji, Ukrainy i innych krajów weźmie udział w InterFood Azerbejdżan 2020. Zorganizowane stoiska narodowe przy wsparciu ambasad i izb handlowych z krajów macierzystych zapewnią Białoruś, Łotwa, Turcja, Sri Lanka i regionalne grupy Rosji. Jednym z nowo przybyłych na wystawę będzie duża grupa moskiewskich producentów, która obejmuje znane rosyjskie gospodarstwa spożywcze. Azerbejdżańskie firmy będą stanowiły 30% ogólnej liczby uczestników i będą prezentować zarówno tradycyjne, jak i nowe produkty lokalne pod marką „Made in Azerbaijan”.

 

W tym roku wystawę wyróżnia bogaty program dodatkowych wydarzeń, które pozwolą uczestnikom zadawać pytania, próbować, dyskutować, komunikować się i być świadkami otwarcia nowych horyzontów w powstającym przemyśle spożywczym.

Dlatego w ramach wystawy organizowane są spotkania dwustronne (B2B), które stanowią dodatkową platformę do bezpośrednich dyskusji na temat nowych możliwości partnerstwa i dystrybucji.

 

Od kilku lat Wystawa InterFood Azerbejdżan wykazuje stały wzrost liczby wystawców. Biorąc udział w wystawie InterFood Azerbejdżan 2020, wystawcy zyskują przewagę na rynku, ponieważ mają okazję spotkać się i nawiązać kontakty z ponad 8 000 uczestników dialogu biznesowego. Wystawa odbędzie się równolegle z 14. Międzynarodową Wystawą Rolniczą Azerbejdżanu -Caspian Agro 2020 oraz Międzynarodową Wystawą Opakowań, Tary, Etykiet i Druku -Caspian IPACK.

 

Wystawa jest wspierana przez organizacje państwowe i międzynarodowe. Nieocenione wsparcie dla wystawy zapewnia Ministerstwo Rolnictwa Republiki Azerbejdżanu. Od samego początku Agencja Bezpieczeństwa Żywności Republiki Azerbejdżanu nie tylko wspierała, ale także uczestniczyła w wystawie ze stoiskiem. Agencjami wspierającymi są Narodowa Konfederacja Przedsiębiorców, Azerbejdżańska Fundacja Promocji Eksportu i Inwestycji (AZPROMO), Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Republiki Azerbejdżańskiej oraz Organizacja ds. Wyżywienia i Rolnictwa. Organizacji Narodów Zjednoczonych, FAO.

 

Więcej informacji na stronie: https://interfood.az/

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Przewodnik "PASTERYZACJA ŻYWNOŚCI"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży instalacyjne...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Produkty tytoniowe, Napoje alkoholowe, Pozostałe produkty spożywcze, Kawa, herbata i przyprawy, Słodycze Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert