Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJutro zostanie otwarta największa wystawa budowlana w Baku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Elnara Mammadova | 2019-10-21 11:18:58
budownictwo, meble, aquatherm, ratownictwo


22 października rozpoczyna się coroczna wystawa budowlana BakuBuild 2019, określana w kręgach ekspertów jako Tydzień Budowy Kaspijskiego. To długo oczekiwane wydarzenie dla wielu specjalistów z różnych krajów, którzy co roku biorą udział w wystawie. Głównym celem wystawy jest pokazanie osiągnięć branży budowlanej, a zwłaszcza potencjału budowlanego Azerbejdżanu. Wystawa BakuBuild to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorstw i organizacji zajmujących się budową, naprawą i wsparciem inżynieryjnym budynków, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i partnerstw, przyciągnięcia dużej liczby klientów, wymiany doświadczeń i najnowszych informacji między ekspertami.

BakuBuild to nie tylko coroczne targi dla profesjonalistów, ale także pokaz dla wszystkich, na którym każdy, kto jest zainteresowany budową lub naprawą domu, będzie mógł w krótkim czasie uzyskać pełne informacje o najnowszych produktach, usługach, cenach i jakości. Firmy zajmujące się naprawą i aranżacją wnętrz będą również oferować swoje usługi konsumentom końcowym.

Wraz z BakuBuild odbędą inne targi, których tematy są ze sobą powiązane:

Specjalistyczną wystawą AquaTherm Baku - 12. Międzynarodowa wystawa „Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, nawadnianie, hydraulika i baseny» , Securex Caspian - 12. Międzynarodowa Wystawa „Ochrona, bezpieczeństwo i ratownictwa”, Caspian Mebel Expo - „Meble, interier i design”.

Zapraszamy do udziału!