Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta przedstawicieli firmy Melaleuca w Azerbejdżanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Elnara Mammadova | 2019-04-15 11:50:06
polska, azerbejdzan, delegacja, farma, spotkanie

W dniach 10-13 kwietnia br. odbyła się wizyta przedstawicieli firmy Melaleuca Poland do Azerbejdżanu.

ZBH Baku organizowało szereg spotkań B2B z największymi firmami oraz dystrybutorami z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Podczas wizyty w Baku przedstawiciele firmy Melaleuca Poland zapoznali się z możliwościami rynku azerbejdżańskiego oraz o warunkach współpracy.

Firma Melaleuca Poland Sp. z o.o. powstała w 1996 r. jako Firma Australijsko - Polska z siedzibą w Gliwicach. W połowie 1997 roku Spółka rozpoczęła konfekcjonowanie kosmetyków australijskich na bazie olejku drzewa herbacianego - Tea Tree Oil, firmy THURSDAY PLANTATION Lab. Ltd. Ze względu na zawartość Tea Tree Oil kosmeceutyki te mogą służyć do wspomagania leczenia różnych chorób skórnych, jak grzybica, łuszczyca, trądzik, itp. Od samego początku działalności Melaleuca Poland Sp. z o.o. współpracuje z jednostkami badawczo-naukowymi, których opinie i wyniki badań są wykorzystywane przy udoskonalaniu technologii produkcji i receptur wytwarzanych preparatów. W roku 2008 firma została uhonorowana wyróżnieniem EKO-LAUR 2008 za serie preparatów na bazie olejku herbacianego i aloesu.